Unique Mimarlık olarak Hazır Mutfak, Banyo ve iç mimarlık hizmeti veriyoruz. Sanat ve Kaliteyi birlikte sunarak anahtar teslim projeler yapıyoruz. 

 

Ayrıca, Müteahit Firmalara iç mimarlık hizmeti ile birlikte Hazır Mutfak, Banyo armatür ve evyeler ile birlikte mimari tasarıma uygun üst segment beyaz eşya satışı yapıyoruz. Firma olarak iç mekan tasarımına önem veriyor Hayatımız için önemli olan en güzel yaşam alanlarını tasarlıyoruz.

 

Ayrıca Üretici Olarak Edindiğimiz tecrübelerle beraber Fuarlara katılacak firmalar için sektörüne uygun tasarımlar yapıyoruz. en prestijli şekilde kendilerini tanıtmaları için destek oluyoruz.

 

Hayalleri gerçeğe dönüştürdükçe mesleğimize olan sevgimiz daha fazla artıyor. Müşterilerimizin yüzündeki mutluluk bizi bu yolda daha çok motive ediyor.  

 

İnsanların hayal dünyasında olan dünyaları tasarlamak , onların gerçeğe dönüşmesine katkı sağlamak , renklerle iç içe olmak kadar özel ve güzel . Yaptığımız her tasarım bu yüzden  farklı dünyalara açılıyor ve her birinin kendine özgün bir alan oluşturuyor . 

 

 

Tasarım genelde eski ve yeni trendi bir arada bulundurmakla beraber sadece özgün tasarımlar ve birçok farlı kategoride olan farklılıklara beraber ortaya çıkıyor.

 

Hakkımda